Forum Forum o Harrym Potterze Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Co w 7 tomie ???? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Harry Potter
Gość





PostWysłany: Wto 22:47, 14 Lut 2006 Powrót do góry

Rowling powiedziała: „Zupełnie sobie tego nie wyobrażam. Tyle lat spędziłam z tymi wszystkimi postaciami w głowie i będę musiała się z nimi pożegnać. To będzie bardzo przygnębiające. Ale wiem, że się z nimi rozstanę. Jestem pewna, że zawszę będę pisać, w każdym razie dopóki będę w pełni władz umysłowych. Mam naprawdę wielkie szczęście.
Z powodu sukcesu Harrego nie muszę robić tego dla pieniędzy, nikt mnie do niczego nie zmusza. Robię to po prostu dla siebie. Czasami sobie myślę, że biorąc pod uwagę mój temperament, lepiej bym się czuła gdybym nie osiągnęła tak wielkiej popularności, bo wtedy uwaga ludzi by była bardziej skupiona na moich książkach, a mniej na mnie samej. Samo zobaczenie swojej książki w druku jest wystarczająco cudowne. A największą nagrodą jest entuzjazm czytelników.

Czasami - i wcale nie chcę by zabrzmiało to jak niewdzięczność - chętnie bym oddała część pieniędzy za czas i spokój do pisania. Teraz o to bardzo trudno, a szczególnie dało mi się to we znaki, kiedy pisałam czwarty tom. Stałam się sławna i nie najlepiej się z tym czuję. Z powodu tej sławy miałam wiele nie miłych przeżyć i dużo mnie to kosztowało, żeby to wszystko wyciszyć. Musiałam też opierać się tym wszystkim naciskom na osobiste promowanie każdej książki, bo z drugiej strony czułam inny nacisk - czytelników, którzy czekali na następny tom. To jak balansowanie na linie. Ale jakoś mi się udało i uważam, że czwarta książka odpowiada dokładnie temu co chciałam napisać.

Kiedy przyjrzeć się bliżej jakiejkolwiek znanej osobie, zawsze odnajdują się w jej życiu niezbyt miłe momenty towarzyszące właśnie sławie. Ale ja wciąż uważam, że mam wyjątkowe szczęście, bo robię to, co kocham najbardziej ze wszystkiego pod słońcem.”

W ostatnim wywiadzie dla BBC Rowling wyznała, że ma już w szufladzie zaczętą książkę ale skierowaną do młodszych dzieci. Chciałaby dalej pisać ale jak sama stwierdziła „Najpierw muszę znaleźć sobie dobry pseudonim”

______________________________________________________________

- Harry będzie miał 17 lat. Będzie na ostatnim roku w Hogwarcie i zostanie pełnoprawnym czarodziejem.
- Remus Lupin zagra dość duża rolę
- Możliwe, że Harry i Draco będą pracować razem, żeby zatrzymać zło.
- Czy Snape stanie się bardziej łagodny?; może przez romans? J.K.R. pisze, że to możliwe! Czas pokaże.
- Jeden z uczniów w klasie Harry'ego będzie nauczycielem W Hogwarcie - ale nie Harry, Ron czy Hermiona (prawdopodobnie będzie to Neville Longbottom)
- Będzie wielka rewolucja dotycząca Lily Potter.
- Hermiona zostanie przewodnicząca dziewczyn.
- J.K.R. mówi, że ostatnim słowem w książce będzie "blizna"
- Dowiemy się co czyni, że niektóre czarownice i czarodzieje, że po śmierci staja się duchami, a niektórzy nie?
Uprzejma - załamana
Gość





PostWysłany: Pią 14:44, 17 Lut 2006 Powrót do góry

Taaaak. Sądze, że w 7 części dużą rolę odegra Albus Dumbledore, który jakimś dziwnym przypadkiem zmarł w 6 części. Harry będzie się uczył w Hogwarcie mimo tego, że na końcu 6 tomu powiedział, że nawet jeśli szkoła zostanie otworzona (a po lekturze książki można się domyślać, że nadzieje są wątłe) to Harry i tak w niej nie zawita. Harry i Draco na 100 % będą walczyć razem przeciwko złu, szczególnie, że Draco chciał już trzy razy ukatrupić Dumbledora. To chyba oczywiste, nie? Snape na pewno nawiąże romans, ale tylko jeśli będzie to jakiś śmierciorzerca, bo to SNAPE ZABIŁ DUMBLEDORA! Hermiona zostanie przewodniczącą dziewczyn? Gdzie, w Zakonie Feniksa?! Co do ostatniego słowa, to moim zdaniem bujda jakiej jeszcze nie słyszałam, a to mniej więcej dlatego, że wszystko może się z mienić, a i nie wiadomo jaki będzie polski przekład. Proszę was jeszcze raz, żebyście czytali książkę, zanim wysuwacie całkowicie BŁĘDNE wnioski.
Vladimira
Mugol



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 5 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Sob 18:11, 18 Lut 2006 Powrót do góry

Post u góry jest mój, nie martwcie się, będe komentować praktycznie wszystko tutaj.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Harry Potter
Gość





PostWysłany: Śro 21:42, 22 Mar 2006 Powrót do góry

Co ty mi mówisz że nie czytałem 6 części ???????
Jak bym jej nie czytał nie napisał bym tylu postów które nie wiem dlaczego zostały usunięte
A pozatymwszystko co napisałem powiedziała J.K.ROWLING
Beast
Albus Dumbledore



Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 438 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Malbork

PostWysłany: Czw 8:12, 20 Lip 2006 Powrót do góry

Uprzejma - załamana napisał:
Sądze, że w 7 części dużą rolę odegra Albus Dumbledore, który jakimś dziwnym przypadkiem zmarł w 6 części



W dziwnym przypadku ? Czy ja wiem ?


Słyszałem, że 7 część ma się nazywać coś tam z piramidami, czy coś takiego :p


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wampir
Albus Dumbledore



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 316 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Malbork

PostWysłany: Pią 21:30, 21 Lip 2006 Powrót do góry

mam nadzieje ze w 7 tomie zginie voldemort i luciusz malfoi


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Beast
Albus Dumbledore



Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 438 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Malbork

PostWysłany: Sob 17:07, 22 Lip 2006 Powrót do góry

Vladimira napisał:
Post u góry jest mój, nie martwcie się, będe komentować praktycznie wszystko tutaj.


Jakoś coś tu ni episzesz Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wampir
Albus Dumbledore



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 316 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Malbork

PostWysłany: Wto 10:20, 25 Lip 2006 Powrót do góry

wlasnie


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Beast
Albus Dumbledore



Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 438 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Malbork

PostWysłany: Sob 20:23, 29 Lip 2006 Powrót do góry

Ale zauwazylem, że tu i tak tlyko ja i ty piszemy :p


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wampir
Albus Dumbledore



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 316 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Malbork

PostWysłany: Nie 9:26, 30 Lip 2006 Powrót do góry

no wlasnie jak ktos tu dojdzie to bedzie cud


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Beast
Albus Dumbledore



Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 438 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Malbork

PostWysłany: Nie 12:56, 30 Lip 2006 Powrót do góry

Nie cud, tylko są wakacje i ludzie mają urlop od pisania Razz


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)